Archiv článků

Vytisknout

Druhé Město zve k nákupu a na křest knihy

V kategorii Knihy / Aktuality

     Velmi pěkná pozvánka přišla z nakladatelství Druhé město. Ve středu 4.května přijďte do pražské kavárny Alfa, kde v 17 hod. vypukne velký jarní výprodej knih za výhodné ceny. V 19 hod. bude pokřtěna žhavá novinka tohoto nakladatelství kniha Mariana Pally - Njkůúp kkléedc.

     Je to kniha úplně pro všechny, mohou ji číst jak čtenáři, nečtenáři, muži, ženy i děti. Oblíbí si ji pravděpodobně milovníci kvalitní literatury, braku, popřípadě snobi nebo cizojazyčné menšiny. Prolamuje hranici mezi čtenářem a analfabetem a jako první upozorňuje na postradatelnost spisovatele.
     Knihu lze používat i jako příručku pro logopedy nebo optiky, také se hodí jako dárek pro nepříjemného člena domácnosti, nebo turistu. Nepotřebuje překladatele, může se prodávat okamžitě po celém světě a tím pádem sblíží národy. Knihkupci knihu milují, neboť nemusí kupujícím vysvětlovat o čem je a kupující knihu milují, protože je levná. Pro LiStOVáNí je autor Marian Palla známý, jeho knihu Zameť mou hruď před 5 lety uvedlo ve svém repertoáru.
Projekt se uskutečňuje za finanční podpory:
   
Ministerstva kultury ČR Statutárního města Brna