Vítejte na nových stránkách!

Ze dne 13. 12. 2011, kategorie Aktuality

A je to tady? Asi ano. Po téměř roční přípravě právě když nám ten rok spěje tak hezky ke konci jsou tu konečně nové stránky listovani.cz. Manželé Hejlíkovi (Jindra a Ivana) na nich strávili nemálo večerů a nocí. Výslednou práci můžete právě teď vidět. Tak ať se líbí, stejně jako ten blížící se Nový rok! Hezké Vánoce. Vaše LiStOVáNí

A co je nového?

Stránky jsou přepracovány nejen graficky, ale také funkčně, najdete zde mnoho informací, které se týkají především projektu LiStOVáNí. Za zmínku stojí přehledná abecední databáze repertoáru a galerií, ke kterým jsme přidali hodnocení počtem hvězdiček. Textový html editor u "Diskuze" ve kterém text můžete jednoduše upravovat, vkládat smajlíky, dokonce můžete vložit i obrázky a fotky či videa z YouTube. Dále je nová záložka specializující se na představení pro děti převážně ve školách a knihovnách (není však vyloučené jakékoliv jiné místo) nazvaná "Listování pro školy", kde jednoduše a přehledně najdete všechny potřebné informace, včetně recenzí a fotek, právě ze škol a knihoven. Každou stránku našeho webu můžete vytisknout, články sdílet na facebooku nebo k nim přidávat komentáře. Stejně tak se přes Facebook můžete také přihlásit. Ještě chvilku potrvá než vychytáme všechny mouchy, ale také se můžete těšit na pár dalších novinek. Doufáme, že se nám podařilo vytvořit web, který pro Vás bude pohodlný a přehledný, najdete zde vše důležité a že si na změny a novinky rychle zvyknete. Za dočasné výpadky stránek spojené se spuštěním nových se omlouváme!

V případě, že budete mít jakékoliv problémy, připomínky případně i pochvaly budeme rádi, pošlete-li nám je na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo napíšete do diskze.

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory:
   
Ministerstva kultury ČR Statutárního města Brna