Vytisknout

Program

Kdy Co Kde Kde
03.06.2020
18:00 h
Špeky Klášterní knihovna Cheb
03.06.2020
20:00 h
Špeky Ateliér café Sokolov
04.06.2020
17:30 h
Špeky Zámeček Jevíčko Jevíčko
04.06.2020
20:00 h
Špeky Divadelní klub Polička Polička
05.06.2020
18:00 h
Špeky Mlýn vodníka Slámy Háj ve Slezsku
08.06.2020
18:00 h
Bitevní pole Roubenka Rakovník
08.06.2020
20:00 h
Bitevní pole Kladenské divadélko Kladno
09.06.2020
17:00 h
Bitevní pole Stará radnice - sál Havlíčkův Brod
09.06.2020
19:00 h
Bitevní pole Hotel Slávie Pelhřimov
11.06.2020
17:00 h
Bitevní pole Městská knihovna Břeclav Břeclav
11.06.2020
18:30 h
Bitevní pole Club №292 Mikulov
13.06.2020
14:00 h
Šmodrcha Park Javorka Česká Třebová
13.06.2020
17:00 h
Fotbalové deníky Park Javorka Česká Třebová
15.06.2020
18:00 h
Špeky Městské divadlo Prostějov Prostějov
15.06.2020
20:00 h
Špeky Divadlo na cucky Olomouc
17.06.2020
17:00 h
Bitevní pole Divadlo Oskara Nedbala Tábor
17.06.2020
18:45 h
Bitevní pole Kulturní Dům Veselí n/Luž. Veselí nad Lužnicí
17.06.2020
20:30 h
Bitevní pole Malé divadlo České Budějovice
18.06.2020
18:00 h
Špeky Kino Biásek Městec Králové
18.06.2020
20:00 h
Špeky Café Hruška Kosmonosy
19.06.2020
18:00 h
Špeky Litovelská kavárna Litovel
19.06.2020
20:00 h
Špeky Zábřeh na Moravě - Náměstí Zábřeh na Moravě
24.06.2020
18:00 h
Co by můj syn měl vědět o světě Zámek Kamenice nad Lipou Kamenice nad Lipou
24.06.2020
18:00 h
Špeky Městské muzeum Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem
24.06.2020
20:00 h
Co by můj syn měl vědět o světě Park Stromovka Humpolec Humpolec
24.06.2020
20:00 h
Špeky Základní škola Mládežnická Trutnov
25.06.2020
17:30 h
Bitevní pole Hotel Farma Pelhřimov
25.06.2020
18:00 h
Špeky Mělnické kulturní centrum Mělník
25.06.2020
19:30 h
Bitevní pole Kavárna Láskomina Pacov
25.06.2020
20:00 h
Špeky Kino Sokol Nymburk
26.06.2020
17:30 h
Legenda Z+H Divadlo HogoFogo Svatý Jan
26.06.2020
20:00 h
O princi Čekankovi Náměstí Sedlčany Sedlčany
29.06.2020
18:00 h
Bitevní pole Jazz Club Havířov Havířov
29.06.2020
20:00 h
Bitevní pole Centrum PANT Ostrava
30.06.2020
17:00 h
Špeky Sladovna Písek
30.06.2020
18:00 h
Bitevní pole Kavárna Pohodička Náměšť nad Oslavou
30.06.2020
19:00 h
Špeky Milevské kino Milevsko
30.06.2020
20:00 h
Bitevní pole Zámek Rosice Rosice
03.07.2020
20:30 h
Můj příběh - 9.58 Letní kino Chvalčov Chvalčov
30.07.2020
18:00 h
Bitevní pole Milevské kino Milevsko
30.07.2020
20:00 h
Bitevní pole Divadlo HogoFogo Svatý Jan
31.08.2020
18:00 h
Bitevní pole Zámek - Letní scéna Prostějov
31.08.2020
20:00 h
Bitevní pole Divadlo na cucky Olomouc
15.09.2020
20:30 h
Bitevní pole Divadlo Reduta Brno

Strana 1 z 2