Poslední letošní Ekonomie!

Poslední letošní Ekonomie!

19. 12. 2011

Snad cestou z trhů, z nákupů, od sálatu, odkudkoliv, stavte se ještě na poslední LiStOVáNí sezóny, naší reprízu dnes už kultovní Ekonomie dobra a zla od Tomáše Sedláčka. Navíc je to naše jubilejní 111. repríza. Ve Štúdiu12 21.12. v 19:00 se na Vás budeme těšit, ...

Divoké Vánoce v Baobabu

Divoké Vánoce v Baobabu

19. 12. 2011

12 klasických pohádek vyprávěných obrazem 12 ilustrátory Baobabu, Kaplického Bylo nás pět z Tábora - úžasná pouliční dobrodružství doplněná o mapy, kde se příběh odehrává a zejména fotografie míst a zákoutí z archivu fotografického ateliéru...

Vítejte na nových stránkách!

13. 12. 2011

A je to tady? Asi ano. Po téměř roční přípravě právě když nám ten rok spěje tak hezky ke konci jsou tu konečně nové stránky listovani.cz. Manželé Hejlíkovi (Jindra a Ivana) na nich strávili nemálo večerů a nocí. Výslednou práci můžete právě teď vidět. Tak ať se líbí, stejně jako ten blížící se Nový rok! Hezké Vánoce. Vaše LiStOVáNí

Pozvánka na křest knihy

8. 12. 2011

Vydavatelství Mladá fronta a. s. si Vás dovoluje pozvat na slavnostní křest poslední knihy Miloše Kratochvíla ze série Pachatelé dobrých skutků 5 - Klofáci.
Akce se koná v pondělí 12. prosince 2011 v 10:00 hodin Městská knihovna v Praze - malý sál, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1.

Lednová repríza

30. 11. 2011

Na leden jsme pro Vás připravili velký návrat Staré dámy, s kterou budeme opět putovat po všech našich hlavních scénách. Hořký román a černý humor od finského spisovatele Arto Paasilinna poprvé oprášíme 8. 1. v Brně a po Č. Budějovicích, Havlíčkově Brodě, Bratislavě a Praze budou následovat i další města ČR.

Připravujeme na rok 2012

27. 11. 2011

V příštím roce pro Vás LiStOVáNí připravuje spoustu dalších krásných knih a tentokrát už opravdu nebude chybět ani kuchařka. Podívejte se na co všechno se můžete těšit.

  • Pachatelé dobrých skutků (Miloš Kratochvíl)
  • Dobrý proti severáku (Daniel Glattauer)
  • U nás v Evropě - Na obědě u evropských rodin (Markéta Hejkalová)
  • O rackovi a kočce, která ho naučila létat (Luis Sepúlveda)
  • Merde Impossible (Stephen Clarke)
  • Zahrada (Jiří Trnka)

Prosincová premiéra

20. 11. 2011

Na prosinec jsme připravili premiéru knihy jedné z nejpřednějších a zároveň také nejplodnějších autorek poslední doby (nejen) dětských knih, spisovatelky Aleny Ježkové Dračí polévka, která nás v LiStOVáNí navíc na všech stálých scénách doprovodí a po krátké besedě bude podepisovat své knihy, které budou na místě ke koupi. Tento příběh, je součástí snad už každé české školní třídy. Kniha je vhodná pro děti od 9 do 14 let.

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory:

Ministerstvo kultury ČR
Statutární město Brno
Adresa

LiStOVáNí s.r.o.
Fibichova 154, 43902 Cítoliby
Nahoru
Nahoru