Turné: Když panda tančí

 |  Aktuality

Čekat pobavení od příběhu, v němž hlavní hrdina ztratil milovanou ženu, jeho syn od té doby nepromluvil ani slovo, v práci dostal padáka a bez praxe nemůže dělat ani venčitele psů?

Ano, nebojte! Začne totiž v parku tančit jako panda. Přestože jeho vypelichaný kostým páchne jako zvratky a lidé si ho pletou s fretkou, blýskne se mu na lepší časy, když se dozví o soutěži talentů. Do parády si ho navíc vezme tanečnice u tyče. Podaří se Dannymu vyhrát hlavní cenu a získat zpět důvěru jediného syna, než mu zlotřilý domácí nechá zpřerážet kosti?

  • název knihy: Když panda tančí | autor knihy: James Gould-Bourn
  • v roce 2020 vydalo nakladatelství Host v překladu Lucie Bregantové
  • účinkují: Lukáš Hejlík a Pavel Oubram

Program turné:

  • 23.1. / 17:30 / Královské Poříčí / Káva Jen tak
  • 23.1. / 19:00 / Sokolov / Café Atelier
  • 25.1. / 19:00 / Městec Králové / Kino
  • 27.1. / 18:00 / Litovel / Litovelská kavárna
  • 27.1. / 20:00 / Zábřeh / Kino Retro
  • 30.1. / 16:00 / Pacov / Láskomina
  • 30.1. / 18:00 / Pelhřimov / hotel Slavia
  • 2.2. / 17:00 / Tábor / Divadlo Oskara Nedbala
  • 2.2. / 18:45 / Veselí nad Lužnicí / KD
  • 2.2. / 20:30 / České Budějovice / Studiová scéna Na Půdě
  • 3.2. / 17:00 / Náchod / Hotel Bonato
  • 3.2. / 18:30 / Trutnov / Kinosál Hvězda
  • 3.2. / 20:00 / Dvůr Králové nad Labem / Muzeum
  • 4.2. / 17:00 / Náměšť nad Oslavou / kavárna Pohodička
  • 4.2. / 18:45 / Rosice / Kino Panorama
  • 4.2. / 20.30 / Brno / Reduta
  • 6.2. / 16:00 / Luhačovice / hotel Radun
  • 6.2. / 18:00 / Slavičín / Zámek Wichterle
  • 6.2. / 20:00 / Veselí nad Moravou / Kafe v kině
  • 10.2. / 17:00 / Břeclav / Městská knihovna
  • 10.2. / 18:30 / Židlochovice / Komunitní centrum
  • 10.2. / 20.00 / Mikulov / Club 292
  • 15.2. / 20.30 / Nadějkov / Obecní úřad
  • 17.2. / 17:00 / Milovice / Víceúčelové zařízení
  • 17.2. / 18:00 / Brandýs nad Labem / kavárna na Půdě
  • 17.2. / 20:00 / Čáslav / Nová scéna Dusíkova divadla
  • 20.2. / 16:00 / Jevíčko / Zámek
  • 20.2. / 18:00 / Svitavy / TyJáTr
  • 20.2. / 20:00 / Polička / Divadelní klub
  • 23.2. / 17:00 / Milevsko / Kavárna Za oknem
  • 23.2. / 19:00 / Sedlčany / Městská knihovna
  • 27.2. / 16:00 / Šumperk / DK Šumperk
  • 27.2. / 18:00 / Prostějov / Městské divadlo
  • 27.2. / 20:00 / Olomouc / Divadlo Tramtarie
  • 28.2. / 17:00 / Rakovník / Městská knihovna
  • 28.2. / 20:30 / Praha / Minor
  • 4.3. / 16:30 / Nýdek / sál v zázemí pro sportovce
  • 4.3. / 17:30 / Třinec / Městská knihovna
  • 4.3. / 19:30 / Karviná / Regionální knihovna
  • 5.3. / 14:00 / Krnov / Městská knihovna
  • 5.3. / 17:00 / Frenštát pod Radhoštěm / Městská knihovna
  • 5.3. / 18:30 / Valašské Meziříčí / knihovna, malý sál
  • 5.3. / 20:00 / Nový Jičín / Beskydské divadlo
  • 21.3. / 18:30 / Mnichovo Hradiště / Kafé Ořech
  • 21.3. / 20:00 / Mladá Boleslav / Nejen kafe
  • 24.3. / 17:30 / Černá Hora / Knihovna
  • 24.3. / 20:00 / Nové Město na Moravě / K Club
  • 4.4. / 18:00 / Praha / Divadlo Minor
  • 4.4. / 20:00 / Mělník / MEKUC
  • 5.4. / 17:00 / Hulín / Městské kulturní centrum
  • 5.4. / 18:30 / Holešov / zámecký New Drive Club
  • 5.4. / 20:00 / Chvalčov / Kulturák
  • 10.4. / 16:00 / Havlíčkův Brod / Knihovna
  • 10.4. / 18:00 / Polná / Měšťanský pivovar
  • 10.4. / 20:00 / Jihlava / Diod
  • 13.4. / 18:30 / Česká Třebová / Knihovna
  • 13.4. / 20:00 / Litomyšl / Kavárna Dvorek
  • 19.4. / 18:00 / Havířov / Jazz Club Havířov
  • 19.4. / 20:00 / Ostrava / Centrum Pant
  • 29.4. / 17:00 / Pardubice / Malá scéna
  • 29.4. / 18:30 / Chrudim / Gymnázium J. Ressela
  • 2.5. / 17:00 / Rumburk / Bohemian Coffee House
  • 2.5. / 18:30 / Krásná Lípa / Pivovar Falkenštejn
  • 10.5. / 17:00 / Častolovice / Zámek
  • 10.5. / 18:30 / Potštejn / Pivovar Clock
  • 10.5. / 20:00 / Vysoké Mýto / LaCasa
  • 11.5. / 17:00 / Ústí nad Labem / Severočeská knihovna
  • 11.5. / 18:30 / Litoměřice / Káva s párou
  • 12.5. / 17:00 / Větrný Jeníkov / Knihovna
  • 12.5. / 18:30 / Humpolec / Café 8smička
  • 12.5. / 20:00 / Hořepník / kino
  • 16.5 . / 17:00 / Vyšší Brod / knihovna
  • 16.5 . / 19:00 / Lišov / kino Svět
  • 16.5 . / 20:30 / České Budějovice / Malé divadlo
  • 8.6. / 17:00 / Strakonice / Sůl a řepa
  • 8.6. / 18:30 / Vimperk / Café Mráz
  • 8.6. / 20:00 / Sušice / Kafe Žebřík
  • 9.6. / 17:00 / Náchod / Kavárna Láry Fáry
  • 9.6. / 18:30 / Červený Kostelec / Trees
  • 9.6. / 20:00 / Hronov / Jiráskovo divadlo
  • 4.9. / 17:00 / Kutná Hora / knihovna
  • 14.9. / 17:00 Písek / Sladovna
  • 14.9. / 18:30 / Slabčice / Kulturní dům
  • 14.9. / 20:00 / Malšice / galerie
Projekt se uskutečňuje za finanční podpory:

Ministerstvo kultury ČR
Statutární město Brno
Adresa

LiStOVáNí s.r.o.
Fibichova 154, 43902 Cítoliby
Nahoru
Nahoru